ONLİNE SINIFLARIMIZDA EĞİTİM

ONLİNE SINIFLARIMIZDA EĞİTİM

ONLİNE SINIFLARIMIZDA EĞİTİM

Bütçenize uygun sınıflarımızda online sınavlara hazırlanabilirsiniz

Deneyimli ve konusunda bilgili sürekli artan Öğretmen kadromuzla Öğrencilerimizi evlerinde uzaktan eğitimle sınavlara hazırlıyoruz.

Kullandığımız Tamammen yerli ve milli Yazılım ile herhengibir program kurma ihtiyacı olmadan internet erişiminiz olan her yerden derslerinizi takip edip sınavlara hazırlanabilir soru sorabilir eski konu ve içeriklere geri dönebilir deneme sınavlarına katılabilirsiniz.

Alt yapı dünya standatlarının üstünde olup tüm sistemimiz türkçe ve kullanıcı dostudur.

iletişim ve kayıt için bizimle hemen irtibat kurabilirsiniz.

0552 438 35 35 ve sitemiz iletişim kısmını kullanabilirsiniz 

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia'daki Hampden-Sydney College'dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan 'consectetur' sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum, Çiçero tarafından M.Ö. 45 tarihinde kaleme alınan "de Finibus Bonorum et Malorum" (İyi ve Kötünün Uç Sınırları) eserinin 1.10.32 ve 1.10.33 sayılı bölümlerinden gelmektedir. Bu kitap, ahlak kuramı üzerine bir tezdir ve Rönesans döneminde çok popüler olmuştur. Lorem Ipsum pasajının ilk satırı olan "Lorem ipsum dolor sit amet" 1.10.32 sayılı bölümdeki bir satırdan gelmektedir.

1500'lerden beri kullanılmakta olan standard Lorem Ipsum metinleri ilgilenenler için yeniden üretilmiştir. Çiçero tarafından yazılan 1.10.32 ve 1.10.33 bölümleri de 1914 H. Rackham çevirisinden alınan İngilizce sürümleri eşliğinde özgün biçiminden yeniden üretilmiştir.